قوانین و مقررات

چی‌رو با تأکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای سفارش، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت یا اپلیکیشن اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن ارائه دهد. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل؛ در صورت نیاز)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. لازم به ذکر است آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

برای اطلاع‌رسانی رویدادها و خدمات برای اعضای اپلیکیشن ایمیل یا پیامک ارسال می‌شود. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها نداشته باشند می‌توانند با استفاده از لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه در انتهای ایمیل دریافتی، اقدام نمایند.

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش پروفایل تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه‌ی اطلاعاتی است که شما در اپلیکیشن وارد کرده‌اید.

چی‌رو دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و هر فرد بنا به مسئولیت خود به میزان مورد نیاز به اطلاعات دسترسی خواهد داشت.

برای آن دسته از کاربران که ترجیح می‌دهند پرداخت درب منزل داشته باشند امکان پرداخت در محل تحویل را فراهم آورده‌ایم و با توجه به اصل مشتری‌مداری، مجموعه چی‌رو این امکان را به تمامی کاربران خود می‌دهد که پس از ثبت سفارش بتوانند آن را با اطلاع به واحد پشتیبانی لغو نمایند و در صورت وجود هرگونه آسیبی در کالای ارسالی امکان استرداد و تعویض کالا را برای کاربران خود در سریع‌ترین زمان ممکن فراهم نماید.